#odChemikadlaMedyka – COVID-19

Bezpłatny dostęp do kursu chemii online

dla dzieci pracowników opieki zdrowotnej

#odChemikadlaMedyka

Czym jest #odChemikadlaMedyka?

Pandemia koronawirusa to szczególnie ciężki okres dla pracowników opieki zdrowotnej i ich rodzin. W tak trudnym okresie naprawdę bardzo doceniamy pracę pracowników ochrony zdrowia, którzy każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie. Dlatego chcemy się odwdzięczyć udostępniając ich dzieciom nasz kurs całkowicie za darmo na 2 miesiące. Jeśli:

Poznaj kurs maturawpr.pl

  • Twój rodzic jest pracownikiem służby zdrowia
  • Chcesz poprawić swoje wyniki z chemii lub planujesz zdawanie matury
  • Chcesz dostać się na studia medyczne, farmaceutyczne, albo inne powiązane z chemią
  • Zdalna edukacja w wykonaniu MEN to dla Ciebie za mało

…to możesz otrzymać pełen dostęp do naszego kursu za darmo. A w nim znajdziesz ponad 1300 zadań maturalnych z rozwiązaniami, oraz ponad 300 lekcji wideo. Możesz też zadawać własne pytania, na które odpowiadamy na bieżąco. Zgłoszenia przyjmujemy do 1 września 2020.

Jak otrzymać dostęp?

  1. Załóż bezpłatne konto, wyrażając zgodę na newsletter
  2. Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz mailem
  3. Wypełnij formularz poniżej
  4. Kod dostępu prześlemy Ci mailem

Akcję wspiera:

LH logo color RGB - Pandemia koronawirusa to szczególnie ciężki okres dla pracowników opieki zdrowotnej i ich rodzin. W tak trudnym okresie naprawdę bardzo doceniamy pracę pracowników ochrony zdrowia, którzy każdego dnia narażają swoje zdrowie i życie. Dlatego chcemy się odwdzięczyć udostępniając ich dzieciom nasz kurs całkowicie za darmo na 2 miesiące. Jeśli:
Obsługa serwerów

Wypełnij wniosek #odChemikadlaMedyka

Jesteś dzieckiem:(required)

Kiedy planujesz zdawać maturę?(required)

Subskrybujesz już nasz kurs?

Spokojnie, zadbaliśmy o to, abyś nie był poszkodowany, jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w akcji. Wypełnij formularz powyżej, a bezpłatnie wydłużymy Twoją aktualną subskrypcję o 2 miesiące (pod warunkiem prawidłowej weryfikacji wniosku).

FAQ

Chcesz pomóc w promocji akcji?

Będziemy MEGA wdzięczni i zrobimy wspólnie coś dobrego! Daj znać na [email protected] .

Ile potrwa rejestracja?

Staramy się przetwarzać zgłoszenia w ciągu maksymalnie 24h, jednak w przypadku dużej liczby zgłoszeń ten czas może się przedłużyć.

Co po 2 miesiącach? Czy mogę kontynuować naukę?

2 miesiące to okres wystarczający, aby nadgonić szkolne zaległości – ba, to nawet wystarczający czas, aby przygotować się do matury z chemii z naszym kursem startując od zera! Jeśli jednak chcesz zostać z nami dłużej, możesz w każdej chwili przejść na normalną, płatną subskrypcję i uczyć się dalej korzystając z założonego przez Ciebie konta – ukończone lekcje i zadania zostaną zapamiętane! Ponadto przed końcem bezpłatnego okresu dostaniesz od nas specjalny kod rabatowy, uprawniający Cię do specjalnej zniżki dla medyków.

Mam inne pytanie

Napisz na [email protected] – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania 🙂

Czy otrzymanie bezpłatnego konta po wypełnieniu formularza jest gwarantowany?

W dobrej wierze chcemy pomóc rodzinom medyków – dlatego obecnie nie zamierzamy w żaden sposób ograniczać dostępu do programu. Rezerwujemy sobie jednak prawo do odrzucania niektórych zgłoszeń. Może się to zdarzyć na przykład w sytuacji, kiedy będziemy mieli uzasadnione wątpliwości co do prawdziwości danych podanych w zgłoszeniu (a Ty nie będziesz w stanie ich potwierdzić). Mamy także prawo do zakończenia akcji w dowolnej chwili – na przykład wtedy, kiedy uznamy program za bezzasadny ze względu na poprawiającą się sytuację pandemiczną.

Jedna osoba może skorzystać z programu tylko raz (w przypadku rodzin wielodzietnych prosimy o kontakt – rozpatrzymy takie przypadki indywidualnie).

Co jeśli wpływ pandemii dotyka także mnie, ale moi rodzice nie pracują w służbie zdrowia?

Każdy może skorzystać z naszych bezpłatnych materiałów, a także zasubskrybować odpłatnie pełen dostęp do całego kursu. Wszystkiego dowiesz się pod tym linkiem. Możesz zajrzeć też tu: