Informacje dla rodzin wielodzietnych

Doskonale rozumiemy, że rodziny wielodzietne to nie tylko wielkie szczęście, ale także wielkie wydatki 🙂

W związku z tym przewidujemy zniżki dla rodzin wielodzietnych (2+ dzieci), zgodnie z poniższą tabelą:

Pierwsze dziecko25% rabatu (tylko z kartą dużej rodziny)
Drugie dziecko50% rabatu
Trzecie dziecko50% rabatu
Czwarte dziecko75% rabatu
Piąte i kolejne dzieci80% rabatu

Rabaty obowiązują przy wybraniu subskrypcji min. 6-miesięcznej.

Przykładowo, rodzina z czworgiem dzieci i kartą dużej rodziny płaci 75% ceny za pierwsze dziecko, 50% za drugie, i 50% za trzecie i 25% za czwarte, co daje łącznie 200% stawki dla jednego dziecka. Rabatu nie można łączyć z innymi promocjami.

Zależnie od wybranego planu, mnożymy powyższą wartość przez standardową cenę kursu. Oferta dotyczy subskrypcji przynajmniej 6-miesięcznych.

W przypadku, jeśli tylko jedno z dzieci jest zainteresowane rozpoczęciem nauki, rabatu udzielamy wyłącznie po przesłaniu skanu karty dużej rodziny.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty dla rodzin wielodzietnych, prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza, lub mailowo.

UWAGA! Współdzielenie jednego konta przez więcej niż jedno dziecko jest niezgodne z regulaminem i uprawnia nas do zablokowania konta. Nasz system stale monitoruje wykorzystywanie konta przez wiele osób. Doskonale rozumiemy jednak potrzeby rodzin wielodzietnych, dlatego na kolejne dzieci w rodzinie oferujemy zniżki.

Jak uzyskać zniżkę?

Wyślij na [email protected] maila z załączonym zdjęciem lub skanem KDR. Napisz też, dla ile dzieci będzie korzystało z kursu. W odpowiedzi otrzymasz kod rabatowy, który wprowadza się na etapie płatności.