Asystent / Młodszy Grafik

Logo podstawowe bez marginesow - Potrafisz tworzyć atrakcyjne treści w Canvie lub Power Poincie? Rozumiesz, dlaczego projekty bez marginesów to "zło"?

Potrafisz tworzyć atrakcyjne treści w Canvie lub Power Poincie? Rozumiesz, dlaczego projekty bez marginesów to “zło”?

Fantastycznie, czytaj dalej!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która pomoże nam w przelewaniu treści na Power Pointa.

Twoje zadanie polegać będzie na wsparciu autorów w tworzeniu atrakcyjnych prezentacji, zgodnych z naszymi wytycznymi. Dlatego kluczowa jest chęć do nauki i otwartość na wiedzę.

To, czego potrzebujemy od Ciebie na start, to kreatywność i rozumienie podstawowych zasad designu (marginesy, przestrzeń negatywna). Twoja praca będzie dość podobna do tworzenia prostych infografik na podstawie otrzymanych materiałów zgodnie z określonymi standardami i wytycznymi.

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność – przynajmniej 3/4 etatu na start (docelowo pełen etat)
  • Chęć długofalowej współpracy (co najmniej 2 lata)
  • Znajomość MS Power Point na poziomie średniozaawansowanym
  • Mile widziana znajomość Canvy lub podobnych narzędzi
  • Proaktywność, samodzielność i wysoka motywacja
  • Chęć do rozwoju – to dla nas nawet ważniejsze, niż doświadczenie!
  • Doskonała umiejętność czytania ze zrozumieniem i analizy treści
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość platformy WordPress
  • Istotnym atutem będzie znajomość/zrozumienie przedmiotów ścisłych na poziomie maturalnym
  • Studenci mile widziani (pod warunkiem dyspozycyjności)
  • Umiejętność samodzielnego tworzenia grafik będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Pełen etat
  • Wynagrodzenie 4800 – 5500 PLN brutto (pełen etat)
  • Prawdziwie elastyczne godziny pracy – ważne są efekty, a nie to kiedy pracujesz.
  • Docelowo praca w 80% zdalna (średnio 2-4 dni w miesiącu w naszym biurze na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego).
  • W uzasadnionych przypadkach możliwość 100% pracy zdalnej.
  • (według potrzeb) Szkolenia z Power Point do poziomu eksperckiego.
  • Narzędzia pracy (laptop)

Obowiązki:

  • Tworzenie/redakcja prezentacji Power Point na podstawie materiałów otrzymanych od autorów kursów zgodnie z naszymi wytycznymi (kursy i materiały dla maturzystów)
  • Aktywne czytanie – jesteś pierwszym filtrem sprawdzającym, czy treści są zrozumiałe dla każdego, także dla osób zaczynających naukę
  • Dobór grafik i zdjęć obrazujących omawiane pojęcia (we współpracy z autorami oraz montażystą)
  • Inne prace biurowe/asystenckie