#Ukraina – bezpłatna nauka chemii dla obywateli Ukrainy / для громадян України

Tłumaczenie na jęz. ukraiński poniżej / Переклад на українську мову нижче ->

Flaga Ukrainy zrodlo Wikipedia aut. UP9 800x600 1 - Tłumaczenie na jęz. ukraiński poniżej / Переклад на українську мову нижче ->

Brak nam słów, aby opisać to co dziś wydarzyło się na Ukrainie. Brzydzą nas działania Rosji, która bez żadnego uzasadnienia rozpoczęła inwazję na niepodległe, Europejskie Państwo i naszych najbliższych sąsiadów.

Szczerze mówiąc nie wiemy wręcz jak się zachować w obecnej sytuacji. Niemniej już teraz wiemy, że możemy zrobić przynajmniej 2 rzeczy:

1. Odcinamy się od wszystkich firm w jakikolwiek sposób związanymi kapitałowo z Rosją

Z tego co wiemy nie korzystamy obecnie z usług żadnej z takich firm w naszej działalności – niemniej jesteśmy w trakcie sprawdzania / upewniania się, że tak na pewno jest. To samo zrobimy także w naszym życiu prywatnym. To działanie nie jest wymierzone w obywateli Rosji, wierzymy i wiemy że wielu z nich nie popiera działań ich Państwa i także są ofiarami tego reżimu. Niemniej chcemy mieć pewność, że żadna nasza złotówka nie wesprze działań Rosji.

2. Bezpłatna nauka dla obywateli wolnej Ukrainy

Niestety nasz kurs jest obecnie dostępny wyłącznie w jęz. polskim, ale uważamy że wielu z Was i tak zna go doskonale. Pamiętajcie, że w każdej lekcji możecie włączyć napisy, które pomogą Wam w zrozumieniu materiału i przygotowaniu się do matury. Mamy nadzieję, że będziecie mieli możliwość zdania jej we własnym niepodległym kraju i wierzymy że pomimo tego, iż koncentrujemy się na polskiej maturze, to i tak pomoże Wam to w nauce.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś pomóc nam w przetłumaczeniu kursu na jęz. ukraiński – daj nam znać na [email protected] .

Aby uzyskać bezpłatny dostęp do kursu, wyślij nam maila na [email protected] . Prosimy o przesłanie w mailu skanu/zdjęcia dokumentu potwierdzającego Twoją narodowość – może to być paszport, dowód osobisty, ale także inny dokument. Prześlemy Ci w odpowiedzi kod, który pozwoli Ci całkowicie bezpłatnie korzystać z kursu przez 2 miesiące. Po 2 miesiącach jeśli dalej będziesz korzystać z kursu (na co liczymy) – daj nam znać!

Nie ukrywamy, że nie jest to przemyślana i zaplanowana akcja – sami jesteśmy w szoku – ale wierzymy, że najbardziej pomożemy dzieląc się tym, co robimy najlepiej!

Ukrainian translation:

У нас немає слів, щоб описати, що сьогодні сталося в Україні. Нам огидні дії Росії, яка без жодного обґрунтування розпочала вторгнення на неподлеглу Європейську державу, наших найближших сусідів.

Щиро кажучі, ми навіть не знаємо, як поводитись у нинішній ситуації. Проте вже зараз ми можемо зробити принаймні 2 речі:

1. Ми відтинаємо співпрацю і зв’язки з усіма компаніями, які мають будь-які економічні зв’язки з Росією

Наскільки нам відомо на сіогоднішній день ми не користаємося послугами жодної такої фірми у нашій діяльності, проте зараз ми перевіряємо, щоб бути впевненими, що так є. Ми робимо те саме й у нашому привтному житті. Ці дії не спрямовані проти звичайних громадян Росії, ми віремо і знаємо що багато з них не підтримують дії своєї держави і теж є жертвами цього режиму. Проте ми хочемо бути впевненими, що жоден наш злотий не підтримає дії Росії.

2. Безкоштовне навчання для громадян вільної України

На жаль, наш курс наразі доступний лише польською мовою, але ми вважаємо, що багато хто з вас дуже добре її знають. Пам’ятайте, що до кожного заняття ви можете включити субтитри, які допоможуть зрозуміти матеріал і підготуватися до здачі іспитів. Сподіваємося, що у вас буде можливість здати їх у своїй незалежній країні. Ми також віримо, що, незважаючи на те, що ми орієнтуємося передусім на польський атестат середньої школи, наш курс все одно допоможе вам у навчанні.

Якщо ви хотіли би допомогти нам перекласти курс на українську мову напишіть нам на [email protected].

Щоб отримати безкоштовний доступ до курсу, надішліть нам мейл на адресу [email protected]. Будь ласка, надішліть на електронну пошту також скан/фото документа, що підтверджує ваше громадянство – це може бути паспорт, ID-картка, або інший документ. У відповідь ми надішлемо вам код, який дозволить вам користуватися курсом абсолютно безкоштовно протягом 2 місяців. Через 2 місяці, якщо ви продовжуєте використовувати курс (на що ми сподіваємося) – повідомте нас! Ми не приховуємо, що це не продумана і не спланована акція – сьогодні ми самі в шоці – але ми віримо, що найбільше можемо допомогти, поділившись тим, що вміємо найкраще!