Elastyczne subskrypcje

11 - Na czym polegają elastyczne subskrypcje? Dajemy Ci wybór:

Na czym polegają elastyczne subskrypcje? Dajemy Ci wybór:

Okres rozliczeniowy

Po pierwsze możesz wybrać okres rozliczeniowy. Jeśli chcesz tylko nadrobić zaległości, wybierz subskrypcję miesięczną – a jeśli chcesz zostać z nami na dłużej wybierz na przykład roczną! Generalnie im dłuższy okres rozliczeniowy wybierzesz, tym mniej zapłacisz za każdy miesiąc.

Płatność automatyczna lub jednorazowa

Możesz wybrać formę płatności, która Ci odpowiada. Zapłać jednorazowo przelewem, blikiem, Google Pay lub Apple Pay, lub wybierz wygodne płatności automatyczne, które możesz w każdej chwili wyłączyć!

Bez zobowiązań

Subskrypcję możesz w każdej chwili przerwać – bez ukrytych opłat. Jeśli po upłynięciu okresu rozliczeniowego nie otrzymamy kolejnej płatności – zawiesimy Twoją subskrypcję. Przez kolejnych 45 dni możesz ją wznowić – wystarczy, że dokonasz płatności. Po tym czasie Twoja subskrypcja zostanie zakończona.

Zawieszanie subskrypcji

Możesz zawiesić subskrypcję, jeśli chcesz na jakiś czas przerwać naukę – np. podczas wakacji. Jak to działa?

  • Zawieszasz subskrypcję, na przykład na wakacje albo ferie
  • W tym czasie nie masz dostępu do płatnych treści na maturawpr.pl, ale wciąż możesz korzystać z treści bezpłatnych po zalogowaniu
  • Kiedy aktywujesz subskrypcję ponownie, odzyskujesz dostęp do wszystkich treści na maturawpr.pl, a my przedłużamy Twoją subskrypcję o czas, przez który była zawieszona!

To, ile razy możesz zawiesić subskrypcję zależy od wybranego przez Ciebie okresu rozliczeniowego:

  • 6 miesięczny – w każdym okresie rozliczeniowym możesz zawiesić subskrypcję 1 raz
  • 12 miesięczny – w każdym okresie rozliczeniowym możesz zawiesić subskrypcję 3 razy
  • Dłuższe subskrypcje – w każdym okresie rozliczeniowym możesz zawiesić subskrypcję 3 razy na każdy rok trwania subskrypcji. Przykładowo subskrypcję 3-letnią możesz zawiesić 9 razy.
  • Zawieszanie subskrypcji nie dotyczy krótszych okresów rozliczeniowych

Jak zawiesić subskrypcję?

image - Na czym polegają elastyczne subskrypcje? Dajemy Ci wybór:

Aby zawiesić subskrypcję przejdź na stronę “Moje konto / subskrypcje” i wybierz subskrypcję, którą chcesz zawiesić. Jeśli nie wykorzystałeś jeszcze limitu zawieszeń, wyświetli Ci się przycisk “Zawieś”. Wystarczy go kliknąć, aby zawiesić subskrypcję

Jeśli Twoja subskrypcja jest zawieszona, nie będzie wyświetlana data następnej płatności. Subskrypcja może być zawieszona maksymalnie przez rok – po tym czasie zostanie automatycznie aktywowana.

Jeśli chcesz wrócić do nauki, wystarczy że aktywujesz subskrypcję ponownie. Aby to zrobić, kliknij w przycisk “Aktywuj”, który znajdziesz w tym samym miejscu.

Po ponownej aktywacji kursu termin następnej płatności będzie znowu wyświetlany. Będzie on uwzględniał okres, przez który Twoja subskrypcja była zawieszona.