Korzystanie z voucherów

Jak wykorzystać voucher przy zamówieniu?

Aby skorzystać z voucheru przy składaniu zamówienia, wystarczy że po przejściu do płatności klikniesz przycisk pokazany poniżej:

image - Aby skorzystać z voucheru przy składaniu zamówienia, wystarczy że po przejściu do płatności klikniesz przycisk pokazany poniżej:

Następnie wpisujesz kod kuponu w pole “Kod kuponu” i klikasz przycisk “Zastosuj kupon”.

image 1 - Aby skorzystać z voucheru przy składaniu zamówienia, wystarczy że po przejściu do płatności klikniesz przycisk pokazany poniżej:

Jak wykorzystać kupon, jeśli już wykupiłem/am subskrypcję?

Postępując wg. kroków poniżej możesz mieć pewność, że nie stracisz okresu subskrypcji, który już opłaciłeś. W ten sposób opłacisz kolejny okres Twojej subskrypcji, przed terminem automatycznej płatności, co odpowiednio wydłuży już opłacony przez Ciebie okres subskrypcji. Dopiero po upłynięciu tego przedłużonego terminu zostanie pobrana kolejna automatyczna płatność – której datę możesz zweryfikować na ostatnim etapie tego procesu, przed dokonaniem płatności.

W takim przypadku przejdź do zakładki Subskrypcje na stronie Moje konto:

image 7 - Aby skorzystać z voucheru przy składaniu zamówienia, wystarczy że po przejściu do płatności klikniesz przycisk pokazany poniżej:

Następnie, wybierz opcję “Przedłuż subskrypcję”. W oknie, które się wyświetli kliknij link “Przedłuż subskrypcję klikając tutaj” nad przyciskiem “Opłać teraz przedłużenie subskrypcji”

UWAGA: Kliknięcie w “Opłać teraz przedłużenie subskrypcji” spowoduje natychmiastowe, automatyczne opłacenie Twojej subskrypcji – bez możliwości wykorzystania voucheru.

image 22 - Aby skorzystać z voucheru przy składaniu zamówienia, wystarczy że po przejściu do płatności klikniesz przycisk pokazany poniżej:

Następnie dokonaj płatności, podając swój voucher, tak samo jak w przypadku wykorzystywania go przy normalnym zamówieniu opisanym u góry tej strony.

W razie problemów, skontaktuj się z nami.