Zmiana okresu subskrypcji

Stwierdziłeś, że zostajesz z nami dłużej? Doskonale! 🙂

Jeśli chcesz zmienić Twój okres subskrypcji, albo masz dostęp do bazy zadań i chcesz uzyskać dostęp do całego kursu, jest to bardzo proste.

Chcę zmienić subskrypcję, ale wciąż mam niewykorzystane dni, za które już zapłaciłem

WAŻNE: Zmieniając subskrypcję przed zakończeniem już opłaconego przez Ciebie okresu, nie tracisz pieniędzy.

Dokładne zasady są opisane na końcu tej strony. Jeśli chcesz, możesz się z nimi zapoznać, ale naszym zdaniem łatwiej jest po prostu spróbować dokonać zmiany zgodnie z krokami rozpisanymi poniżej – przed dokonaniem płatności zobaczysz dokładnie ile i kiedy zapłacisz. Jeśli nie zdecydujesz się na zmianę, nic w Twojej subskrypcji się nie zmieni.

Dokładne zasady są opisane na końcu tej strony. Jeśli chcesz, możesz się z nimi zapoznać, ale naszym zdaniem łatwiej jest po prostu spróbować dokonać zmiany zgodnie z krokami rozpisanymi poniżej – przed dokonaniem płatności zobaczysz dokładnie ile i kiedy zapłacisz. Jeśli nie zdecydujesz się na zmianę, nic w Twojej subskrypcji się nie zmieni.

Jak zmienić subskrypcję?

Zmian w Twojej subskrypcji możesz dokonać na stronie “Moje konto”, w zakładce “Subskrypcje”.

Kliknij przycisk “Zmień Twoją subskrypcję” w sekcji “Szczegóły subskrypcji”:

image 3 - Stwierdziłeś, że zostajesz z nami dłużej? Doskonale! :-)

Następnie wybierz okres subskrypcji z listy rozwijanej i kliknij “Kup dostęp”.

image 4 - Stwierdziłeś, że zostajesz z nami dłużej? Doskonale! :-)

W kolejnym kroku przechodzisz do płatności. Sprawdź, czy Twoje dane się zgadzają i przejdź do zakładki “Płatność”.

image 5 - Stwierdziłeś, że zostajesz z nami dłużej? Doskonale! :-)

Zobaczysz w niej dokładne podsumowanie, informujące Cię ile płacisz teraz (“Pierwsza płatność”), oraz terminy i kwoty kolejnych płatności (“Kolejne płatności”).

Wybierz metodę płatności, odznacz stosowne zgody i kliknij “Zamów wybrany kurs”. Gratulacje! Właśnie dokonałeś zmiany Twojej subskrypcji 🙂

W razie jakichkolwiek problemów, skontaktuj się z nami.

Zasady płatności przy zmianie subskrypcji

Zmieniając subskrypcję kluczowe jest, czy zmieniasz subskrypcję na droższą w przeliczeniu na 1 dzień subskrypcji, czy tańszą. Na przykład: subskrypcja roczna jest tańsza w przeliczeniu na 1 dzień, niż subskrypcja miesięczna czy 6-miesięczna. Jest jednak droższa, niż dostęp do bazy zadań. Zależnie od tego, zasady są następujące:

Jeśli zmieniasz subskrypcję na tańszą w przeliczeniu na 1 dzień subskrypcji:

Niezależnie od tego, kiedy dokonasz zmiany, Twoja opłacona subskrypcja biegnie normalnym torem aż do terminu następnej płatności. Zmiana następuje dopiero w momencie pobierania następnej płatności.

Przykład: Subskrybujesz kurs za 99 PLN miesięcznie, ale chcesz przejść na subskrypcję roczną za 888 PLN rocznie. Zgodnie z Twoją aktualną subskrypcją Twój termin płatności wypada za 10 dni. Przez kolejnych 10 dni korzystasz z subskrypcji na starych zasadach, ale 10-ego dnia pobierane jest 888 PLN, a Twój kolejny termin płatności jest dopiero za rok.

Jeśli zmieniasz subskrypcję na droższą w przeliczeniu na 1 dzień subskrypcji:

Zmiana jest natychmiastowa, a Ty od razu możesz cieszyć się korzyściami z Twojej nowej subskrypcji.

W dniu zmiany płacisz jedynie różnicę w cenie za dzień pomiędzy Twoją aktualną subskrypcją, a nową subskrypcją, proporcjonalnie do ilości dni pozostałych w Twoim aktualnym okresie rozliczeniowym. Termin kolejnej płatności się nie zmienia, ale jest ona już pobrana zgodnie z zasadami płatności za Twoją nową subskrypcję

Przykład: Subskrybujesz dostęp do bazy zadań za 29 PLN miesięcznie, ale chcesz przejść na subskrypcję roczną za 888 PLN rocznie. Zgodnie z Twoją aktualną subskrypcją Twój termin płatności wypada za 20 dni. W takim wypadku od razu zapłacisz 29,80 PLN, ponieważ tyle wynosi różnica w stawkach dziennych pomiędzy tymi subskrypcjami. Za 20 dni natomiast zapłacisz 888 PLN, zgodnie z nową subskrypcją, a kolejna płatność zostanie pobrana dopiero za rok.

Wyjątek: Jeśli zmieniasz subskrypcję na droższą, ale o krótszym okresie (np. przechodzisz z subskrypcji rocznej na 6-miesięczną), płatność liczona jest nieco inaczej. Najpierw mnożymy stawkę dzienną nowej subskrypcji przez liczbę dni, które już wykorzystałeś w ramach starej subskrypcji. Jeśli ta suma przekracza wartość Twojej ostatniej płatności, od razu zapłacisz za Twoją nową subskrypcję, a kolejne płatności będą zgodne z jej zasadami. Jeśli nie przekracza, dzielimy pozostałą sumę przez stawkę dzienną nowej, aby określić nowy termin Twojej kolejnej płatności. W dniu kolejnej płatności, pobieramy płatność zgodnie z zasadami Twojej nowej subskrypcji.